| anonim_4396 a întrebat:

Ciao TPU! Am 2 intrebari :
1. Cum se chema filmul/serialul acela depe disney channel cu baiatul acela care juca un joc si era nu stiu cum sa zic spion ceva de genu si juca cu mai multi si vorbea prin casti si alea alea dupa venise un robot si de fapt ce facea prin jocu ala facea in real sa apere lumea?
2. Exista jocuri de genu ala sa vb la casti cu playeri si ei la fel sa jucati in echipa gen? sa faceti misiuni chestii? FUNDA! Si daca exista vreau si eu jocul dar sa-l pot lua Free! Exista?

Răspuns Câştigător
| Lydia28 a răspuns:

1. AAron Stone pe veveve punct vplay punct ro
2. Da, exista cred ca ceva de genul Just Cause 2

| Bizzle a răspuns (pentru Lydia28):

Stii cumva ce joc juca el? si daca chiar exista? big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Lydia28 a răspuns (pentru Bizzle):

Juca ''Hero Rising''!
Si din cate stiu eu, EXISTA! dar nu cred ca se gaseste la noi in tara (CD-ul cu casti si tot e mai avea Aaron).
Dar uite cateva linkuri cu jocuri asemanatoare, cam aceleasi doar ca nu-ti trebuie casti... :

Http://www.jocurile.us/jocuri/Aaront-Stone-cele-mai-tari-confruntari.html
http://www.herorising.in/
http://www.herorising.co.uk/

| Lydia28 a răspuns (pentru Lydia28):

Am incercat si eu sa joc si mi se pare interesant! =)