| Megas a întrebat:

Cine ar fi in stare sa isi faca un pc in valoare de 40.000 de euro? >:-
eu unul da! big grin

Răspuns Câştigător
| Acasete a răspuns:

Poti sa-ti faci unu foarte bun doar cu € 1.000 - 1.200, cu 40.000 iti iei o garsoniera.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Pai daca esti si tu ca Basescu, sa cumperi Logan-uri la preturi de avioane... te cred.

| anutza a răspuns:

Exista inr-adevar componente foarte scumpe dar cand iti faci un pc trebuie sa te gandesti pentru ce iti trebuie, la ce il folosesti nu trebuie sa cumperi componente de ultima generatie de dragul de a cheltui, cu banii aia iti iei o casa happy