| Eyko a întrebat:

Cine are conturi de lady popular? de leval mai mare

Răspuns Câştigător
| ilincanae a răspuns:

Eu si nu ma mai joc, daca vrei ti-l dau. sunt la nivelul 36 parca...si am facut multe din reusite... da-mi mesaj privat sa-ti dau contul si parola daca esti interesata

| Eyko explică (pentru ilincanae):

Da chiar iti multumesc daca mi l-ai da iti dau fundita mil poti trimite pe id-ul meu gavrila_ana_maria2000

| Eyko explică (pentru ilincanae):

Ti-am dat fundita

| Eyko explică (pentru ilincanae):

Uite id meu gavrila_ana_maria2000 da-mi contul aici, sau prin mesaj prvat.iti multumesc enorm cami dai contul.eu am doar unu de lvl 5