| stefan_9987 a întrebat:

Cine are hack de fifa superstars sau de top eleven fotbal manager sa mi-l dea pe idul:c. urzicean

2 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Este ilegal sa folosesti programe piratate si sa incurajezi pirateria. Iti recoand sa cumperi jocul original pentru a sustine programatorii ce au muncit la crearea acestuia sa poata sa iti creeze inca unu.
E ca si cum tu ai munci cativa ani sa faci o masina si cineva ar veni si ti-ar fura-o cu un crack, 'o keye' falsa din fata blocului cand tu ai scos-o la vanzare pentru a avea bani sa iti sustii copii la scoala, pentru mancare, chirie, haine, pentru spital si tot ce mai ai nevoie in viata.

| stefan_9987 explică (pentru youmail):

Nu cred ca ai inteles acestea sunt niste jocuri online si hack-urile sunt pentru a imi inmulti bani care se fac extrem de greu