| Janek a întrebat:

Cine are sa-mi dea si mie un cfg de counter strike 1.6 pentru facut fraguri?(DAU FUNDA)

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Cu toate configurile faci fraguri (fraguri=killuri=ucideri).
Deci este bun si cel original pe care il ai tu.
Bineinteles sunt config-uri cu aim, norecoil sau alte smecherii din acestea care te ajuta.Insa astea intra in categoria codurilor.

| TheMaster123 a răspuns:

Pai eu am un aim si un wallhack super bun se numeste leis il poti descarca de aici:
http://www.tobys.dk/cs/counter-strike-hacks/mph-leis-release-02-349/
Parola pentru RAR e: www.tobys.dk

| Janek explică:

Fratilor...eu vreau un cfg cu care sa nu se duca tinta in coltul ecranului cand tin apasat pe click

| Ionut-dorin_Rus_1996 a răspuns:

Am creeat eu un leis setat pe corp cu wall daca il vrei add cs_cs

| UnBaietel a răspuns:

Eu zic sa-ti lasi cfg original deoarece numai asa poti ajunge la performantabig grin. Daca vrei sa dai mai bine bagati setarile in consola ex_interp 0.01, fps_max 101 etc.(le gaseti pe google). Bafta la fraguribig grin