| An0nimuSS a întrebat:

Cine are un cont avansat de metin2 tim? un ninja, un war cu otel +9, pose+9 party, siameze ori zmee. Daca va lasati datimi-le mie contul va rog! am nevoie pe un ninja de 72 am otel +9 detoate doar ca am fulgere +9 si bratara LC +7 si colier LC +6... imi trebuie +9, va dau adresa de messenger sa-mi spuneti contul! dau funda!

1 răspuns:
| SoXiL a răspuns:

Nu ai c-am prea multe pretentii? Daca iti trebuie atata fale man sau lasate de metin daca nu esti in stare sa iti faci tu singur contul perfect...Bafta!