| gorobeasca a întrebat:

Cine are un cont de World of Tanks versiunea europeana si nu are nevoie de el? Mi-am pierdut contul vechi si sunt foarte suparat ca aveam tier 7.Va rog mult dati-mi un cont! Nu neaparat tier 10 cat puteti.E si ziua mea peste 5 zile.Cadou de ziua mea.Va rog cei care imi pot trmite un cont sa mi-l trimita pe gorobeasca@yahoo.com
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Mtz_Genny_1998 a răspuns:

De ce nu iti faci altul? Nu iti da nimeni moca, mai ales ca vrei si cont cu tier mare