| bLacKK55 a întrebat:

Cine are un cont pe metin2ro si nu ii mai trebuie? sa aiba level putin mai mare 25+ hydra regat albastru
+ vot si funda la inca 2 intrebari ori ce ati raspunde.
Dati-mi contul prin pm.Aici scrieti doar eu sau ma rog ca sa

Răspuns Câştigător
| IncLusIoN a răspuns:

Salut! Am eu un cont de lv 32 big grin nu vreau fundita doar 1 vot happy atat da.mi un pm

| bLacKK55 explică (pentru IncLusIoN):

Nu merge sa iti dau pm da-mi id-ul tau de mess si vorbim acolo

8 răspunsuri:
| IncLusIoN a răspuns:

Undercover_shift e al meu id happy astept...

| bLacKK55 explică (pentru IncLusIoN):

Ok am dat add vorbim acolo happy

| IncLusIoN a răspuns:

Nu mi.ai dat addstraight face nu mi.a venit nimic poate n.ai scris bine undercover_shift

| rolly3342 a răspuns:

Iti dau eu unu. level 28 parca.nu mai am jucat de mult si nu o sa mai joc.imi dai 2 funde si vorbim dupa.

| bLacKK55 explică (pentru rolly3342):

Dami si tu id-ul tau

| asdadsasfeyhyrhtrr72523456 a răspuns:

Frate in loc sa cersesti conturi pe net de ce nu iti faci tu un cont?(sa stii ca este foarte greu sa iti faci un cont )

| bLacKK55 explică (pentru asdadsasfeyhyrhtrr72523456):

Sa sti ca nu ma ajuti am mai avut conturi mari da nu am chef sa il vad iar furat.Asa ca nu vreau raspunsuri de astea pentru ca stiu eu de ce am zis astahappy