| danmidnight a întrebat:

Cine are un server de metin2 privat care da gm? dar sa nu fie pe absegara...va rog! fundita! dati add danut_andrei99!
Sa de-a gm asa, pe gratis! Si sa nu fie mare metinul tongue
scuzati categoria, dar este foarte populata, am mai pus intrebarea asta si nu mi-a raspuns nimeni, la jocuri online, MS MS MS!

1 răspuns:
| NicolaeMihai a răspuns:

Man metinu iti baga virusi 100% si iti fura chesti in calculator fiindca la instalare se baga si un virus orce fel de metin e el, daca vrei sa te joci ia-l de pe un site oficial in care sa te poti juca fara griji. Funda!