| Anonimmmul a întrebat:

Salut toti membrii TPU.Caut un server de metin 2 care da gm pe gratis am multa experienta.cn da primeste funda.Si apropo scuzati categoria dar e populata

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonimmmul tin sa iti spun ca doar serverul lui Kent este bun!
Altele la care sa se dea GM pur si simplu nu exista!
Daca exista gaseai pana acum!
Si intrebarea este la categoria Jocuri Online/PC deci la categoria asa trebuia pusa!
Funda?:*
Sper ca te-am lamurit!:*

| Anonimmmul explică:

Mai astept raspunsuri

| SABUX a răspuns:

Doamne metin2 GM MODE da GM gratis si categoria PC/Games e populata

| Anonimmmul explică (pentru SABUX):

Am intrebat si acolo si nu mi-a raspuns nimeni si pe server lui kent trebuie sa donez 5 euro