| anonim_4396 a întrebat:

Cine doreste cont pe CrossFire NA z8games.com dati ma gasiti pe : ryan_george_iulian, am 2 conturi simple nu prea sunt jucate pe ele le-am facut la inceput, am avut 15 conturi de cand s-a dat drumu la server si le-am pastrat iar acum vad ca sunt bune pentru ca cei de la z8games au pus restrict pe Europa sa nu se mai poate inregistra.
Mai am 2 conturi deci nu dau la oricine, doar la cei care merita - care joaca si isi doresc mult sa joace pe z8games.
Mai multe vorbim pe mess.

4 răspunsuri:
| Morphen a răspuns:

Salut eu big grin caut de mult cateva conturi iti dau add mersi

| lucian99 a răspuns:

Salut mai ai vreun cont, cami doresc de mult sa joc si eu crossfire NA

| RyanGeorge a răspuns (pentru lucian99):

Sal,numai am conturi, le-am dat pe toate aproape in aceeasi zi, dar poti sa joci cu HotSpot Shield...download programul dp google si il activezi apoi iti poti face cont...e un program care iti da ip de america

| lucian99 a răspuns:

Ms mult