| Cr7adi a întrebat:

Cine este Bob de pe youtube si de ce toata lumea da copy-paste la tot felul de porcarii cu google +?

4 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VPJPIF4DBE8 Astea?

Am vazut si eu..niste jocuri.

| Johndoe2023 a răspuns:

Bob pe youtube poate fi :
bob marley
B.o.B
sponge bob
etc

nu toata lumea da copy/paste cu porcarii de google+
eu unul nu dau deci ai o exceptie aici.
nici vecinul meu nu da nimic de pe google ca nu are pc

| hypentakill a răspuns:

Bob este un personaj creat de un "internaut" care este folosit in acest protest impotriva Google+ care a cumparat Youtube si a schimbat sectiunea de comentarii, formatul videoclipului, a introdus nevoia de a scrie un nume real pentru a putea sa-ti faci cont si alte chestii.

| Alex99t a răspuns:

Google+ distruge YouTube-ul, si Bob (nici eu nu stiu cine este) incearca sa apere YouTube-ul, sa isi faca o "armata" de utilizatori pe YouTube ca sa faca o "greva" impotriva Google+.