| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Cine este creatorul jocului Conter-strike merdiso(cine stie sa imi zici P.S vreau si Facebook-lui).

Răspuns Câştigător
| IoanWild a răspuns:

Ii prea vechi, pe cate site-uri este pus nu se mai stie de cine este facut. si oricum daca s-ar sti acel individ probabil nu se mai ocupa de joc.

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru IoanWild):

Ok mersi ca mi-ai dat un raspun astept si alte persoane *TOTUSI MS*

3 răspunsuri:
| Adelin10Dobra a răspuns:

Inițial jocul este creat de Valve iar merdiso este un mod care nu se știe cine l-a creat!