| BarBateLuL a întrebat:

Cine este interesat de fishbot pentru Metin2 Ro? Este noua versiune. Testat 100% de mine. Lasati reply cat oferiti (euro) sau ce (iteme in joc/yang).

2 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

Ofer 0 euro si 0 iteme FashBot este degeaba daca nu-l ai pe care trebuie chiar aum 5 zile am facut eu un fishboot "FishAllMt3ALX" si l-am dat pe 5euro si pe iteme de lv 48+ si cele cu pv 2k pv

| BarBateLuL explică (pentru 亚历山):

Cum se face un fish bot? big grin eu l-am cumparat. plz da-mi mesaj sau lasa reply.