| dragosd97 a întrebat:

Cine imi da si mie parola de dezarhivare de la euro truck simulator 2?

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Jocul nu a aparut inca ce ai scos tu e o versiune demo probabil.Parola o gasesti fie intr-un notepad fie pe site-ul de unde ai luat download-ul.

Bafta!

| dragosd97 explică (pentru Magnifico):

Jocul nu este demo.

| Magnifico a răspuns (pentru dragosd97):

Am mai scos si eu jocuri ceva de genul (imi cereau parola) si cand verificam jocul nu aparuse de fapt cum este si cazul Euro Truck Simulator 2 (jocul nu a aparut si deci nu are cum sa iti functioneze ce ai scos tu)

http://games.gamepressure.com/screenshots_list.asp?ID=10345

Apare abia in August anul acesta.

Bafta!