| andrey843 a întrebat:

Cine imi da si mie servere de san andreas multiplayer va rog frumos?

1 răspuns:
| Devilicious a răspuns:

Incearca www.linkmania.ro, cauta la servere sa:mp. comunitatea e din 2006, nu cred ca pot face reclama la server direct, cauta acolo :).
#Pe GodFather s-a dat un wipe de curand, al 2-lea de cand exista serverul, adica de 4 ani. cam asa :). Un server unde faci banii greu, level pe ore, si nu primesti admin / gm. Pentru tot ceea ce faci trebuie sa muncesti. Spor la joc.
#Funda? :o3