| Gaurica a întrebat:

Cine imi da si mie un server de sa-mp roleplay gata facut?

Răspuns Câştigător
| FlyJack a răspuns:

Http://www.2shared.com/file/XhL7IaBi/Militari.html la setari te descurci :)
Il hostezi si e prefect :P
Sper ca ti-am fost de folos...

| ciugulea89 a răspuns (pentru FlyJack):

Man nu il pot downloada...nu stiu ce are

| Parvu_Marius_Gabriel_1972 a răspuns (pentru FlyJack):

Am luat si eu sv asta si cand il pornesc nu merge

9 răspunsuri:
| Trojandll a răspuns:

HostName: SeRiOxLiFe Va ureaza un Craciun Fericit!
Address: SeRiOx.Darkly.ro:7777
Players: 3 / 50
Ping: 32
Mode: SrX:RPG v1.2.3
Map: San Andreas
server deschis : 25.12. 2013

| Darknes21 a răspuns:

HostName: RPG.WGAMING.RO - Deschis Oficial!
Address: 95.64.37.42:7777
Players: 8 / 150
Ping: 24
Mode: wGaming GF
Map: San Andreas

| Dragos_RaPp'On_1990 a răspuns:

Auziti mie de ce nu-mi merge nici un server de samp pe windows 7 e de la windows?

| EpIkaL a răspuns (pentru Dragos_RaPp'On_1990):

Poate e de la gamemodul serverului, incerca sa iei un server gata facut de samp de pe net sa sa ii schimbi gamemodul celui actual! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| thedistroyer a răspuns (pentru Dragos_RaPp'On_1990):

Vezi sa fie aceeasi versiune. Daca tu ai client 0.3x si serverul e 0.3e nu o sa mearga. Descarca server de pe net de pe siteul oficial ( o sa fie gol) si copiaza de acolo laucherul de la server ( samp_server sau cum se scheama), announce si server.cfg in folderul serverului gata facut. Ai grija sa pui in server.cfg numele modului.

| Minecraft123 a răspuns (pentru Dragos_RaPp'On_1990):

Nu este nimic cu windowsul e o problema cu serverul.cfg si eu am acelasi lucru

| Bulzan_George_1999 a răspuns:

Am downloadat server militarii pin de FluJack setez tot si dau pe sampserver dar nu se conecteza server de sa-mp ce sa fac?