| Glontx98 a întrebat:

Cine imi da un cont pe mt2ro server lupus un cont mai bun daqa tot nu va mai jucati plzzz ca sa ma joc eu plz regat red daqa imi dati? Va rog eu mult de tot!

3 răspunsuri:
| Glontx98 explică:

We dati-mi mie pe mess nu il lasati aici si R3ady4War nu tie ti-la lasat ci mie;-) asa ca pwa;-)walk94 da-mi add la id metin2staffserver sa vb pe mess

| walk94 a răspuns:

Walk94 pass timisoara

| R3ady4War a răspuns (pentru walk94):

Nu merge daca ai cumva vreun cont pe virgo lasa l p id florin. florentin iti dau eu acc si iti dau si o funda:*