| Biaix a întrebat:

Cine imi da un cont valabil de club penguin? Daca vreti sa fie si de member dar se poate si simplu cu mai multe haine :d. Dar va rog nu dati conturi banate sau false =.=. Multumesc, dau funda! happy

3 răspunsuri:
| AlexandraAndreea121290 a răspuns:

Deea Dee12
pw:andreea1234

| RazvanFiser a răspuns:

Hei, Iti propun eu ceva, de ce nu cauti servere private, adica tastezi pe google : Club Penguin Private server list, si vezi ce optiuni ai. Iti poti lua haine si mobila cata vrei, pentru ca pe serverele astea memberssipul e gratis si-l primesti inca dupa ce ti-ai facut contul.

| Biaix explică (pentru RazvanFiser):

Imi dai te rog un site? puppy dog eyes si pot sa joc cu mai multe persoane sau sunt doar eu?