| alexalex2013 a întrebat:

Cine imi da un program de editat skinuri cars/skin/arme si niste skinuri masini pentru gta samp? cel mai bun Funda

2 răspunsuri:
| gabrielpreda6 a răspuns:

Http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=8320G-TXD
Deschizi gta3.img dai pe TXD-ul pe care vrei sa il editezi -> Export -> Il editezi unde vrei nu conteaza salvezi cu extensia.txd si la acelasi txd exportat dai import selectezi textura editata si dau save :)

| alexalex2013 explică (pentru gabrielpreda6):

Am incercat imi dai un video sa vad? ca am incercat si faceam 2 pasi si se bloca