| bogdan324 a întrebat:

Cine imi da un server de cs 1.6 clasic?(adica normal,nu vreau dr,surf,zombie,jailbreak, si nu vreau sa copiati servere de pe net)
Funda!

Răspuns Câştigător
| bdn23 a răspuns:

Cs.vzg.ro
static.indungi.ro
laleagane.laleagane.ro
cs.lgz.ro
cs.laleagane.ro
ak47.indungi.ro
cs.bestia.ro

Asteas unele servere pe care joc eu, BAFTA LA FRAGEE!

6 răspunsuri:
| MihaiYou a răspuns:

Sibiu.Cs1.Ro este modul clasic.

| Bocioc a răspuns:

Gl.Steptm.Com este servarul meu se dau si admine pentru mai multe detalii intra pe servar e clasic.Ip servar 46.102.116.128:27015 E servar nou facut in data de 28.01. 2014

| Mihaila_Bogdan_1997 a răspuns:

Cs.tanad.ro

| randem10101 a răspuns:

Connect Classic.Devilz.Ro
Server on 24/24 ore!
Pluginuri noi.
Admin se da pe ore jucate!
Forum - http://devilz.ro/forum/forum/2044-classic-%C2%BB-classic/
Facebook - https://www.facebook.com/pages/ClassicDevilz-Ro/301535036669975?ref=hl
Pentru contact ADD ID Y! M nemernicu_x28

| Costea_Emanuel_1997 a răspuns:

Dispunem in acest moment de 6 servere diferite:

.: CS.BATALIA.RO # [ CLASSIC MODE ] :.
.: XTR.BATALIA.RO # [ BASEBUILD MODE ] :.
.: ZM.BATALIA.RO # [ ZOMBIE MODE ] :.
.: DR.BATALIA.RO# [DEATHRUN MODE ] :.
.: WAR.BATALIA.RO # [ CLAN-WAR MODE ] :.----> caut admini care fac mixuri!

Suntem o comunitate unita, ne ajutam reciproc in orice problema, daca vrei sa deschizi un server in comunitate si ne arati increderea necesara ca poti sa te ocupi de un server noi te vom ajuta sa il deschizi!
Suntem ca o familie happy Va asteptam!happy

Avem fondator care se ocupa happy 1800 membrii + forum profesional! daca deschizi server in comunitate primesti partitie pe forum + ajutorul nostru cu pluginuri sau orice nevoie!

| Popa_Paul_Alexandru_1999 a răspuns:

Star.bestia.ro e super tare