| DjCurca a întrebat:

Cine imi da un site de unde as putea downloada un aim+wall usor de folosit? va rog vot+funda

1 răspuns:
| r3cky a răspuns:

Frumusetea jocului de counter strike consta in capacitatile tale de a fi bun, a progresa in acest joc ceea ce-ti va aduce un sentiment de placere.winking
Daca ai sa te apuci sa joci cu wall sau aim, nu numai ca nu ai sa mai progresezi, si sa regreseziwinking
Eu joc cs de aprox. 10 ani si nu am jucat 1 min cu cod, nici nu ma intereseaza cum ar fi.Joaca "curat" si ai sa vezi senzatiile care sunt cand dai un hs TU nu AIM-ul!winking