| Andutsaa a întrebat:

Buna!:* am si eu nevoie de un site gen www.fisierulmeu.ro, adica un site de unde pot downloada orice melodie da' fara sa ai cont si destul de usor de folosit!:)Multumesc frumos:*!

Răspuns Câştigător
| BubbleA a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa folosesti un program gen Limewire. E foarte usor de folosit si gasesti foarte multa muzica pe el si nu necesita cont.

6 răspunsuri:
| Daniella13 a răspuns:

Si eu folosesc trilulilu. E foarte usor si ok; mi se descarca o piesa in mai putin de 1 minut. Incearca.

| DeliciOaSaTaa a răspuns:

pai scrie pe google www.trilulilu.ro www.youtube.com
si mai sunt.

| Madi_6346 a răspuns:

Buna!:* ai incercat de "Trilulilu"? http://www.trilulilu.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mp3-codes.com

| usernamebpla a răspuns:

Http://radio-light.ro/web/search.php?searchby=mp3 de aici poti sa descarci dar poti si sa pui muzica la hi5 ...la profil si la fotografi... fundita? :D

| Elena_9796 a răspuns:

Hei
Stiu ca nu este un site, dar mie imi foloseste enorm
Incearca Free Youtube to mp3 converter big grin
I hope I helped you!
Have a nice day:*