| dragonu99 a întrebat:

Cine imi poate da si mie niste jocuri tari download? plzzz dau funda!

Răspuns Câştigător
| RebecaXr a răspuns:

Poi imvu, sims 3. farming simulator sunt mai multe cautele sper ca te-am putut ajuta

2 răspunsuri:
| IliadisJunior a răspuns:

Sall,ia-ti toate prince of persia de pe siteul acesta grandpcgames.com,mai sunt jocuri de tot felul...merg suta la suta! le downladezi pe parti, laughing o cand downladezi una trebuie sa astepti jum de ora ca sa download cealalta dar uite o jemcheriewinking pui calculatorul in stan by cand vrei sa dai la a doua sau a treia ...etc.Adica sa ajungi la pagina cu jocul, trebuie sa aiaba fondul negru,winking succes!

| CazanaruVladutz a răspuns:

Metin2 gth