| Robert_Serpe_1998 a întrebat:

Cine imi poate da un cont premiu minecraft sa baga la prieteni pe skype serperobert din piatra neamt va rog sa ma ajutati mersi

6 răspunsuri:
| kevin5422 a răspuns:

Urmareste tutorialul http://www.youtube.com/watch?v=exss8iNImdY iti trebuie:
1.cont pe google
2.cont me minecraft
3.sa te duci pe siteul respectiv
4. urmaresti cu atentie tutorielul chiar si de 10 ori daca e nevioe daca nu intelegi..succes funda?

| Robert_Serpe_1998 explică (pentru kevin5422):

Cand dau register la minecraft imi da sa pun email nu username si pe mineshafter nu merge sa pun emailu
nu merge

| kevin5422 a răspuns:

Ai cumparat minecraft sau l-ai luat de pe net?

| Robert_Serpe_1998 explică:

Ajutati-ma dau funda

| Robert_Serpe_1998 explică:

Vreau un cont deagata pls dau funda

| Robert_Serpe_1998 explică:

Bagati la skype serperobert si ziceti-mi un cont pls de mc premiu plsss