| Made4People a întrebat:

Cine imi poate da un drop hack pentru metin2? cel mai rapid si bun raspuns funda+vot.

Răspuns Câştigător
| ツDiana a răspuns:

Incearca sa intri pe site-ul asta :
http://www.metin2rohacks.in/
Aici gasesti aproape toate hack-urile posibile pentru metin.

| Made4People explică (pentru ツDiana):

Eu as vrea unul care se poate aplica pe private si sa fie drop hack.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Made4People):

Loooool. Hack metin2 drop pentru private? Mah tu nu esti intreg al cap? Cum dracu, inseamna ca nu stii sa joci, daca vrei sa iti bagi hackdrop pe un privat rolling on the floor

| Made4People explică (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Scuze dar nu vreau sa te jignesc acum..in primul rand esti cam nesimtit am deschis subiectul asta pentru ajutor nu ca sa te dai tu in spectacol cat de praf esti la metin.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Made4People):

Se pare ca nici tu nu stii sa citesti. Numele meu e Alisuka. Deci sunt fata, asa ca te rog vorbeste la feminin. In al doilea rand nu eu sunt cea prafa, sunt full mod, asa ca nu poti sa zici ca sunt prafa tongue Niciodata nu am jucat cu hack si in plus nu am lasat pe nimeni sa am ajute. Asa ca... putin respect tongue Aa da si pe ro am armurile de lv 1, 9, 18, 34, 42,61 +9 full+3,+4, abanosi, cercei aur alb, cercei lacrima cer +9, coif saman de lv 60 +7, scut vultur imun la nec +9, extaz +9, colier lacrima cer +8, colier perle+9, clopot de lv 65+7, antic +9 pm 22, pc-1, p+4. Asa ca totusi e destula munca -.- Adica ma rog in 4luni le-am facut happy FARA HACK! Si skillurile mele [la lv 61] sunt m8 binecuv, m9 forta, m5 reflexie. La forta inca 1 cc si fac g

| Made4People explică (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Bravo vad ca ai muncit foarte mult stiu ca este greu pe ro..am jucat si eu destul..hack asta ar fi prima oara cand folosesc..deoarece pe provatul care il joc la dragonul de cristal(beran-setaou)sunt foarte multi hack-eri si nu pot lua nimic. oricum bafta pe ro si sa ai si mai multe iteme!