| VladVladut1998 a întrebat:

Cine imi poate da un hack de League of Legend pentru IP si RP dar fara sa trebuiasca sa fac nu stiu ce test si alte lucruri din astea, doar sa il downloadez si sa il folosesc. Multumesc

2 răspunsuri:
| AntiHero a răspuns:

Nu exista hackuri tongue Toate "hackurile" sunt niste key loggere prin care iti afla toate datele. Nu ai cum sa iti downloadezi RP-uri si IP-uri in calculator si apoi sa le bagi in cont.

| VladVladut1998 explică (pentru AntiHero):

Exista dar sunt din alea sa trimiti mesaj la nu stiu ce numar si sa faci nu stiu ce si eu nu ma pricep la asa ceva. Dar exista iti creaza un cod dinacela de RP deschizi LOL-u si bagi codu ala la Shop. Numai ca eu nu ma pricep cu chestia cu mesajul cum am spus si mai sus.