| RazvanGeorge a întrebat:

Cine imi poate da un link de download pentru hamachi si sa-mi explice exact cum sa caut servere sau sa joc pe un server de metin2 cu hamachi! FUNDA+VOT!

2 răspunsuri:
| AndreiNorbi a răspuns:

Http://hamachi.en.softonic.com/ dupa ce l-ai instalat intri in el si cauti Network pui mousule pe el si dai click pe Join an existing network (si scrii numele si pass la sv dorit ) bafta

| AndreiNorbi a răspuns:

Apropo daca vre isa gasesti metine cu hamachi intra pe 4metin si cauta Servere hamachi / ori scrie pe google servere hamachi