| Zeppe99 a întrebat:

Salut,sunt Zeppe99 si caut un server de metin2 fara hamachi, pvp (si daca se poate fara modati). Multumesc!

3 răspunsuri:
| eduard55882 a răspuns:

Sincer eu am joucat, adica joc inca metin2 united, metin2 fun mi se pare interesant e bun, PVP-METIN2 GM MODE e romanesc no hamachi numai ca nu prea mai stiu daca are modati dar daca donezi 5 euro de pe cosmote, Orange, Vodafone primesti GM, GA etc. Toate gradele posibile pe metin. site : http://www.pvp-metin2.ro/ GM respectosi, amabili etc. Metin2 GX, Metin2 Hotsyle imi pare rau dar are cativa modati :((. Sper ca te-am ajutat. Poti alege ce vrei din ele;);))

| Zeppe99 explică (pentru eduard55882):

Merci m-ai ajutat foarte mult! Funda

| eduard55882 a răspuns:

Cu placerebig grin