| Cameleon13 a întrebat:

Cine imi poate face server de SA-MP foarte populat. Va rog. Lasatimi o adresa de mess. VA rog frumos sa vb. Vreau neaparat.

1 răspuns:
| Raducanu13 a răspuns:

Prietene, aici e serioasa treaba. Poti sa ii faci reclama pe net, pe siteuri de servere de sa-mp. Poti plati unui YouTuber cativa bani sa-ti faca o promovare, daca ii dai lui BoboSpider, sau cineva mai cunoscut, chiar cred ca o sa vina multa lume pe server. Daca mai vrei sa te ajut cu ceva, pot, deci adauga-ma pe mess : raduthedreamer@yahoo.com