| anonim_4396 a întrebat:

Care ma poate ajuta sa realizez o pagina web..va rog frumos..lasatimi id de mess! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Obreja a răspuns:

Te pot ajuta eu cs_blackstar id meu
Daca vrei poti face pagina gratis, eu asa am facut, folosit situl www.forumhit.ro
daca vrei sa-mi vezi creatia asta e www.talentatii.forumz.ro

4 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Cati bani ai de investit?hee hee

| AdiAdrian1995 a răspuns (pentru victorandrei):

Am inteles de la niste profesori ca se pot face site-uri si nu trebuie nici un ban

| Yandel a răspuns:

Daca nu stii programare exista fel de fel de sitebuildere, unul ar fi ucoz.ro, iti creezi site-ul direct din browser.

| Obreja a răspuns:

Te pot ajtua eu -id de mes cs_blackstar
dar daca vrei poti face si singura cu forumu ww.forumhit.ro
am facut si eu un forum - www.talentatii.forumz.ro