| strongh a întrebat:

Cine imi poate imprumuta CS:GO pe steam, am nevoie, sunt youtuber si vreau sa filmez pe el si nu am bani sa mi-l iau, daca ma ajuti, add skype : skating.ionut

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Daca esti youtuber, macar cumpara-ti jocurile. Nimeni nu o sa iti dea un joc pe care a dat bani doar pentru ca tu vrei sa-l probezi pe gratis. Sunt foarte multe joc-uri gratis si bune pentru youtube, NFS World, LOL, DOTA, Team Fortress si altele. Daca esti youtuber bun iti faci singur bani de jocuri din reclame si alte chestii. De ce nu ne zici si noua numele canalului daca tot spui ca doar il ''imprumuti''?

| Alloneforever a răspuns:

Nu iti da nimeni steam cu cs:go free ( gratis)

| imStorm3r a răspuns:

TPU este un site pentru cei care au nevoie de ajutor la o intrebare, nu un site de milogi!

| strongh explică (pentru imStorm3r):

Milog ii taicatau ala handicapat