| BreckMan a întrebat:

Cine imi poate spune cat yang imi trebuie la metin2 de la rib +0 pana la +9

Si cine are un hack de fish care merge acum plisssssssssss help

HELP! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| ruddy a răspuns:

Incerca mtn2 bob ii si de cresut si de pescuit :d daca ai nevoie de ajutor cu hacku baga id :zoli_razvan

| Cpetre95 a răspuns:

Să ști că prețurile diferă de la un server la altu...(de ex: dacă pe virgo un fms+9 costă 30kk, poate pe corvus acesta îl găsești la 10kk, este doar un exemplu...) în ceea ce privește hack-ul dacă ai găsi un hack bun, în maxim o săptămână toate conturile tale sunt șterse de pe server.(în fiecare miercuri intre orele 11-13 sau ceva de genu' se fac actualizări, crede-mă pe cuvânt că am avut cont de lvl 55 + farmer de 35 care mi-au fost șterse doar pentru că am vrut să păcălesc playeri că sunt GM laughing )