| AngeloDragoiecelmaitare a întrebat:

Cine imi poate spune ce imi are gta san andreas ca cand pun la new game se incarca pana la jumate se blocheaza si se aude doar melodia de fundal aia si nu imi merge ce are ajutor sa imi mearga ajutor

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Sistem de operare?
De unde ai luat jocul?
Ia alt kit (găsești pe h33t), dezinstalează de tot jocul cu Revo Uninstaller, vezi de erori la sistem (probleme cu serviciile de la Windows), poți încerca să le rezolvi cu Advanced System Care, folosești utilitarul System Restore sau reinstalezi Windows-ul, ai cerințele minime pentru joc? Când ți se mai blochează apasă CTRL+ALT+DEL> Task Manager și vezi câtă memorie RAM ai (utilizată în acel moment) - Physical Memory.
Pot fi mai multe cauze.

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru DDCC):

Ba mai esti sa iti raspund

| DDCC a răspuns (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Da, spune.

| AngeloDragoiecelmaitare explică (pentru DDCC):

Il am pe cd si am incercat CTRL+ALT+DEL> Task Manager si am apasat pe toate butoanele si nu merge si cand se incarca acolo e doar la jumate imi dai id ul tau plz sa vb acolo