| Rares1997 a întrebat:

Cine imi poate spune ce jocuri mi-ar merge pe acest PC? Fifa 14 mi-ar merge? Chiar daca nu am monitor LCD sau LED? http://www.altex.ro/......0-free-dos asta e PC

Răspuns Câştigător
| AlexVizitiu a răspuns:

Jocurile ca sa iti mearga nu tin cont de monitor happy.Un sistem foarte asemanator cu al meu.Te asigur ca iti vor merge toate jocurile de acum in 2 ani fara probleme.

| Rares1997 explică (pentru AlexVizitiu):

Deci in concluzie jocurile o sa imi mearga nu? Iti multumesc foarte mult!

1 răspuns: