| SeByRaKa a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa fac rost de skinuri pe CS:GO, din meciuri, dau funda. Am vazut ca unii primeau AwP Lord Dragon dintr-un meci deathmeci. Dau funda.! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Trebuie sa joci bine, chiar si atunci nu primesti intotdeauna ceva, cei ce primesc skin-uri foarte scumpe dintr-un meci, pot sa spun ca sunt oameni foarte norocosi. Joc CS GO de 8 luni si pot sa spun ca cel mai scump skin care l-am castigat dintr-un meci a fost de 30 de centi. laughing
Deci nu te astepta la skin-uri faine din meciuri, trebuie sa fii foarte norocos.