| ceciliastefanescu2000 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine va rog cu niste skinuri de cs:go pls am un meci maine cu o echipa de cs si daca joc bine au zis ca ma baga in echipa pls va dau skinurile inapoi dupa meci.

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Copil handicapat, aici e categoria auto-moto

| Skippy223 a răspuns:

E adevarat. Toata lumea stie ca skin = skill. (ironic, in caz ca nu ti-ai dat seama)

In loc sa pierzi vremea cersind skin-uri, mai bine antreneaza-te. Skin-urile nu o sa te ajute cu nimic. Ori ne crezi atat de naivi incat sa iti dam skin-uri, ori esti tu atat de naiv incat sa crezi ca te vor ajuta.