| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune daca acest PC : http://www.cel.ro/......-hd5450-l/ : isi merita banii, adica, merg jocuri pe el?( Battlefield 3, Crysis 2, Just Cause 2, Splinter Cell Conviction...)?, ruleaza bine aceste jocuri? adica, isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| Bianca123 a răspuns:

Iti vor meege.crede-ma asta l-am avut si eu...dar mi-am luat un laptop

4 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu este bun are procesorul foarte slab!

| cata_2510 a răspuns:

Iti merg pe el toate jocurile care lea-i zis cu det. pe high si asa iti merge orice joc nou aparut. Funda?

| BogdanVasc a răspuns:

Crysis 2 nu iti va merge... dar restul da!

| onofreie a răspuns:

Inafara de procesor e ff bun dar crisis 2 nu o sa-ti mearga. Vezi s-a nu le ei de pe net ai putea lua virusi!