| c4r4ct3r a întrebat:

Cine imi poate spune de ce imi apare la AGP Texture Acceleration not available? Mi-am bagat driverele corespunzatoare placii ATI Radeon 9550 / x1050, am instalat ATI Catalyst-ul corespunzator si tot degeaba. DirectDraw acceleration Direct3d acceleration sunt pornite dar la AGP Texture acceleration imi apare not available.

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Verifica in bios, tin minte ca aveai si asta pe langa pe cati x sa ruleze placa video.

| c4r4ct3r explică (pentru monstrulet):

Nu o pot activa nici din bios

| monstrulet a răspuns (pentru c4r4ct3r):

Dar ai optiunea asta acolo?