| Alle15 a întrebat:

Cine imi poate spune de ce nu pot sa imi vad propriile postari... nimic de pe pagina mea sau a urcui alt prieten?! orice accesez primesc mesajul urmator : " Ne pare rau, dar aceasta pagina nu s-a incarcat corect. Te rugam sa incerci din nou. " Voua vi s-a intamplat asa ceva? poate cineva sa mi spuna ce trebuie sa fac sau care este cauza?!?

Răspuns Câştigător
| Vrednicu_Radulescu_Calina_Maria_1971 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat asa ceva si te sfatuiesc sa inchizi tot browserul si sa il deschizi din nou pentru ca sa am facut si eu si nu mi-a mai aparut.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil o defecțiune tehnică.
Pa, pa.

| Cartof69 a răspuns:

Da chiar acum vreo 20 de minute mi s-a intamplat, in general e din cauza unei probleme de la facebook, nu poate fi remediata.

| OnuOnulică a răspuns:

Din cauza unor defectiuni de la site...este destul de popular.