| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Am o pagina de FaceBook si vreau sa o cresc. Ma puteti ajuta cu LIKE la pagina si la diverse postari? Va rog. Uita-ti link-ul: http://www.facebook.com/the.colour.of.our.friendship Dau FUNDA la primul care imi da LIKE la pagina si la niste postari, de asemenea si commuri ceva si chiar, daca are o pagina mai mare sa-mi faca un pic de publicitate, iar la restul VOTURI. De asemenea cititi mesajul urmator si faceti ce scrie acolo, adaugand pagina care v-am dat-o mai sus si altele. Postati mesajul si pe alte pagini:

IMPORTANT!
Se pare ca Facebook s-a schimbat din nou. Acum stiu si eu de ce nu prea mai avem activitate pe pagina. Langa butonul LIKE dati clik pe rotita si apoi clik pe "Add to my interest lists". Doar asa veti putea vedea noutatile de pe pagina noastra.Va rugam sa faceti asa, si rog paginile sa dea mai departe acest mesaj!

Multumesc muult!

Răspuns Câştigător
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Gata! big grin

3 răspunsuri:
| FoReVeRyOuNgBiTcH explică:

Cei care da-ti LIKE-uri, commuri, LIKE la pagina, etc. va rog sa lasa-ti comm aici!

| Sv_Skylvia_1994 a răspuns:

Eu iti sugerez sa folosesti acest program pentru likeuri. este chiar util http://www.mediafire.com/download/bkedqb97mak6tde/link+generator.rar