| alexandrucotruta a întrebat:

Cine imi poate spune niste jocuri online ca metin2 sau 4story de genul asta. dati-mi va rog numele si site. Cel mai bun joc o sa castige o fundita. Multumesc!

4 răspunsuri:
| CLAUDIU774 a răspuns:

Lego universe

| Daniel55 a răspuns:

WolfTeam doar ca nu este ca 4story si metin2 este un fel de C.S. doar ca e online si in plus poti sa te transformi in varcolac. Dar daca te uiti la trailer nu a sati placa. Funda?

| lOrd2Skill a răspuns:

Http://grandchase.ntreev.net/
da e in engleza tot si jucatori da e fain
funda?

| andrei2498 a răspuns:

Poti juca 4story eg(e private server),silkroad, talisman, last chaos si cam atat stiu. Sper ca te-am ajutat.