| 11george11 a întrebat:

Cine imi poate spune niste jocuri tari pentru pc?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Conquer Online http://co.91.com/
Chrono Tales http://ct.gamedp.com/index/
WrestlingMpire 2013
Fifa Online 2... etc

| comsacodrut a răspuns:

Shakes and fidget(fara descarcare), goalunited(la fel), fifa 2013(cu descarcare) age of wulin ( fara), metin.ro(cu),etc...Funda te rog

| Eviix a răspuns:

Nfs World, CrossFire, Imvu, Cs, Fifa, Pes,.

| Ionut_Dany_1998 a răspuns:

Sunt o multime de jocuri. big grin Dar depinde de care iti place, DEADPOOL, The Last Of US, Remember ME, Metro Last Light, Bioshock Infinite si Tomb Raider (cel nou nu cel vechi). Astea spun eu ca sunt mai faine pentru ca le-am jucat.winking

| bmwului a răspuns (pentru Ionut_Dany_1998):

Auzi Ionut daca vrei jocuri fain intra pe www.kinguin.com si cumparati jocuri originale si te asigur ca nu vei regreta

| dany54545454 a răspuns:

Friv,a10,kizi10,kizi,box game10, ejocuri, miniclip, agame

| bmwului a răspuns:

Eu sunt Alex si iti pot da nume de jocuri pentru pc Gta4, Call of Duty, AssasinCred4, NeedforSpeedWorld si etc