| Sfinnx a întrebat:

Cine imi recomanda un mmorpg frumos?=] [Fantasy]
In afara de : Jade dynasty si jocurile din gama perfect world.Nu metin, nu 4story,nu shaya, nu sevencore.
vreau sa spun ca majoritatea le stiu si va nu imi plac, ba nu imi merg ><
Sunt bune si daca sunt shootere :3.

2 răspunsuri:
| WonderMan a răspuns:

Buna.am jucat si eu cateva din jocurile pe care le-ai mentionat mai sus.dar am si altele care s-ar putea sa iti placa..incearca :Wolfteam(sunt mai multe servere originale,din prima numele jocului iti spune ca e vorba despre o ehipa de wolfi,dar nu e numai asa, se poate juca si de partea oamenilor si de cea a wolfilor.p.s eu joc pe cel de la Aeria Games, FPS), Aion un mmo' destul de complicat si bazat pe logica dar dupa un timp de obosnuiesti cu el), Left4Dead 2 on steam sau prin garena un fps minunat cu zombie..care se poate juca online cu prietenii sau singur),Born To Fire un fps de la Aeria Games, se joaca online si este destul de interactiv., Alliance Of Valiant Arms tot de la A.G, fps, gameplay ok. sper sa iti fie de folos.happy

| ghiorghi112 a răspuns:

Drakensang