| AndreiGod101 a întrebat:

Cine imi spune bind-ul pentru HP pentru ca joc counter strike si nu il stiu (joc furien pentru ala am nevoie de bind)

Funda!happy

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu stiu sa fie vreun bind de HP doar cel de shop pentru cel de shop scrii bind f shop sau http://forum.cs16.ro/index.php/topic/153532-cs16-cfg-furien/

6 răspunsuri:
| AndreiGod101 explică:

Pai da din shop doar ca eu vr sa stiu cum sa nu mai dau C dupa aia pe HP vr sa dau repede pe un buton

| DenisIonut01 a răspuns (pentru AndreiGod101):

Am inteles acum ce zici, nu stiu cum sa faci asta link-ul nu te-a ajutat?

| AndreiGod101 explică (pentru DenisIonut01):

Ba da dar ala nu zicea bindu-l

| DenisIonut01 a răspuns (pentru AndreiGod101):

Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut sad

| AndreiGod101 explică:

Lasa mersi oricum crying

| AndreiGod101 explică:

Lasa mersi oricum crying
Zimi plz cum fac cfg?