| Denis505 a întrebat:

Cine imi spune niste servere de minecraft HOSTATE, in nici un caz cu HAMACHI romanesti ...non-stop ...care sa fie cat de cat logice si cu admini prietenosi, dau funda happy

Răspuns Câştigător
| WeBB a răspuns:

PvP.Booter.Ro Server Romanesc PvP! Avem Staff dedicat, PvP Bow, forum: www.booter.ro, Event Drop, 55 sloturi! Ne plac sugestile tale! Fa-ti reputatie pe server! Recrutam Helperi! VA ASTEPTAM!

1 răspuns:
| Lukkedd a răspuns:

PVP.BOOTER.RO S-A MUTAT! Acum este pe Survival.NoLag.Ro [1.5.2] cu mult mai multe lucruri noi! Minigame-uri, spawn revolutionar, staff dedicat si multe altele! Hai acum!