| Sound2 a întrebat:

Imi puteti spune niste servere romanesti de minecraft 1.5.1 fara hamachi?

Răspuns Câştigător
| DonSnaidar a răspuns:

Uite cateva server romanesti daca vrei mai multe gasesti aici
http://minecraft-mp.com/country/romania/

Pvp.Minecraft-Romania.Ro
IP: 193.226.3.206'

ArTh Mc - www.hostservere.ro

HD-Craft RO [NOU DESCHIS] #1.5

Super Fun Time
mc.superfuntime.org:25565

8 răspunsuri:
| Jock3r99 a răspuns:

AVRnet.ro:25565 e nou, deschis de mai putin de o saptamana, avem multe pluginuri frumoase si un spawn foarte epic happy. Dar avea cativa playerii. Va asteptam!

| Andreas757 a răspuns:

SERVER ON! 31.215.195.66:25565

| MiStErBeatBoX a răspuns:

78.96.20.68 cel mai tare server e ameu si e suuper avem detoate

| BloodyFace a răspuns:

Intra acum ----> 198.15.76.210:30074 E nou si plin de pluginuri JOIN US! INTERNATIONAL SERVER! GERMAN/ROMAN/ENGLEZ! 3GAMING COMUNITY! WWW.3GAMING.RO

| fAnt0m1tzA a răspuns:

Intrati pe serverul meu de minecraft! 1.6.2! este abia facut! avem de tote pe el si skyblock, warpuri,, si unde mai pui ca la spawn iti iei lemn, mancare gratis. tot acolo poti seta vremea...serverul este hostat asa ca este deschis 24/24! va astept! aa si la inceput primiti protectii si cai gratuit! ip: 193.84.64.75

| diavolultazzmania a răspuns:

Uite un server si ti-l recomand acum
IP:0.0.0.0:51298
sper ca te am ajutat pa pa! big grin

| diavolultazzmania a răspuns:

Serverul pe care l-ai zis tu merge si pe Minecraft 1.5.2? :O

| Naxou25 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/