| evi1985 a întrebat:

Cine imi spune o metoda buna de a face abonati pe Youtube primeste de la mine 10 Euro PayPal sau direct in cont cu IBAN! Sincer!

1 răspuns:
| BogdanBz a răspuns:

Tu crezi ca daca ar fi existat o metoda magica prin care sa faci bani din Youtube, nu ar fi facut toata lumea asta? Ca sa faci abonati si bani din Youtube, iti trebuie rabdare, content de calitate, activitate si ceva promovare. Daca tu zi de zi iti dedici exclusiv timpul pentru Youtube si gasesti niste chestii interesante care poti sa le faci, atunci usor usor lumea te va urmari. Nimeni nu a facut un milion de abonati peste noapte.