| Ramo02 a întrebat:

Am cont pe Youtube. Cum fac sa am abonati la cont?

Răspuns Câştigător
| CinevaAnonimă a răspuns:

O idee buna ar fi sa ii faci reclama. Apropo, poti sa ne spui cum se numeste canalul?

| Ramo02 explică (pentru CinevaAnonimă):

Intrati aici: https://www.youtube.com/channel/UCu1SgNrhkeZgFl1Mx-rYLXw
Este un cont cu numele Femeile crestine la fel ca pagina de Facebook Femeile crestine la care ati spus ca ati dat like. Pagina de Facebook apare si aici la profilul meu.

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Posteaza content de calitate

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Faci clipuri pe Youtube care sa le placa la oameni, fie gaming, vloguri, topuri diverse dar conteaza sa fi original si sa nu bagi in seama haiterii.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Ca sa aduni abonati la contul tau de Youtube trebuie sa publici un continut care sa ii faca sa stea la ecran si sa te urmareasca. happy
Incearca sa faci ceva ce iti place si te face sa te simti bine fiind tu, nu sa te transformi in alta persoana happy Te pup kiss