| leeulee a întrebat:

Cine imi spune si mie cum sa creez un server de metin?

Răspuns Câştigător
| Pistruiatul007 a răspuns:

Eu as zice sa faci cunostinta intr-un metin cu seful serverului si il intrebi pe el! Iti spun eu ca e greu trebuie in plus sa da-i bani sa il hostezi si daca vrei sa te faci gm! Funda?

| Santo2190 a răspuns (pentru Pistruiatul007):

Nu e greu:)...si nu, nu trebuie sa il hostezi neaparat, si de ce sa dai bani ca sa te faci GM pe propriul server?:))
Poftim Un Tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=etsu59p3Blo
[programele care ti le trebuie pentru server le ai in descriere]

2 răspunsuri:
| pHoNnNe a răspuns:

Nu`i nici greu dar nici usor happy costa hostul`happy